משחק סולמות וחבלים אישי

לסבא ולסבתא יש בוודאי המון סיפורים מרתקים לספר. הם חוו המון לאורך השנים, והם משתוקקים לשתף גם את הילדים ואת הנכדים ברגעים הגדולים, המצחיקים, המרגשים והמפתיעים. באמצעות משחק סולמות וחבלים אישי תוכלו לאחד את המשפחה כולה סביב השולחן, על השטיח או בחוץ על הדשא להקשיב, ללמוד וגם לשחק וליהנות. אנחנו בסטודיו פסיפס מזמינים אתכם לתכנן משחק אישי ומיוחד במינו שאיש לא ישכח, ולהעניק לאדם אהוב וחשוב מתנה מופלאה בעיצוב אישי. כך תהפכו את המשחק הקלאסי והאהוב להרפתקה של ממש.

משחק סולמות וחבלים אישי – מה הוא כולל?

לפני שנבין איך משחק סולמות וחבלים אישי יכול להשתלב בחגיגות יום ההולדת של סבא או של סבתא, נזכיר בקצרה את החוקים הבסיסיים. המשחק המקורי כולל למעשה לוח עם משבצות, וקצב ההתקדמות שלנו תלוי בעיקר בקוביות, אך גם בסולמות שמסייעים לנו לטפס ולדלג על משבצות – או בנחשים ששולחים אותנו כמה צעדים לאחור. בגרסה החדשנית והאישית המשחק משתנה לחלוטין, והופך למסע מרתק בזמן. על גבי הלוח ישובצו תמונות מרגעים שונים בחייהם של סבא או סבתא, לצד סיפורים מפתיעים ופרטים שהנוכחים אולי מכירים קצת פחות.

בנוסף ללוח המעוצב, משחק סולמות וחבלים אישי כולל גם כרטיסיות שמסייעות לנווט לאורך המסלול ובעיקר לאורך סיפוריהם המרגשים של סבא וסבתא. אם כן, ניתן לשלב כרטיסיות עם שאלות, ורק עם מענה נכון על השאלות ניתן להתקדם במעלה הסולם (או להחליק למטה על גב הנחש). ניתן לעצב גם כרטיסיות עם סיפורים ומשימות, להציע משימות משפחתיות ולהכין דף הוראות מעוצב ומשעשע. אל כל אלה נוסיף כמובן גם את חיילי המשחק, אותם נעצב במיוחד לרגל האירוע ולטובת המשחק. כל הטוב הזה ייעטף במארז מעוצב, אותו תוכלו לפתוח בערב המשפחתי שלכם וגם להעניק אותו כמתנה לחתן או לכלת השמחה.


סולמות וחבלים – וגם משחקים אחרים

משחק סולמות וחבלים הוא דוגמה אחת מתוך שלל משחקים משפחתיים מיוחדים שיכולים להתאים בדיוק לאירוע שלכם. אנחנו בפסיפס נעזור לכם לבחור את המשחק האולטימטיבי, לעצב אותו בקפידה ולהפוך את סיפור החיים של בעל השמחה למסלול מאתגר המשלב בין חידות, סיפורים ומשימות. לצד סולמות וחבלים תוכלו לתכנן גם משחק רביעיות אישי, משחק זיכרון או כל רעיון מקורי אחר שיותיר את סבא וסבתא נרגשים. עם קלפים מעוצבים, מארז מעוצב והמון תשומת לב לכל פרט קטן, המתנה שתעניקו תהיה גולת הכותרת בחגיגות יום ההולדת, ותוכלו להעניק לה את הפרשנות הייחודית שלכם ואת הטאץ' האישי שהוא רק שלכם.


איך מתכננים משחק סולמות וחבלים אישי?

כדי להבטיח תכנון מושלם למשחק האישי שלכם, בשלב הראשון נבחר את הקונספט האידאלי ונאסוף את המידע הדרוש לנו. כך נוכל לבחור יחד את המשחק המתאים, לתכנן את השאלות ואת כתבי החידה, לדייק את הסיפורים ואת התמונות, וכמובן לעצב שפה ויזואלית אחידה לקלפים, ללוח המשחק ולמארז הססגוני. זוהי הדרך הטובה ביותר לתכנן משחקים משפחתיים מיוחדים במינם, להעניק להם משמעות אמיתית ולהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת, גם עבור חתן או כלת השמחה, וגם עבור בני המשפחה כולה.

אנחנו בסטודיו פסיפס מזמינים אתכם לתכנן משחקים משפחתיים מיוחדים וביניהם משחק סולמות וחבלים אישי וליהנות מהרפתקה משפחתית קסומה שאיש לא יישאר אדיש אליה. לתכנון המשחק האישי שלכם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון שמספרו: 054-6565966 או להשאיר פרטים בטופס המופיע מטה, ונחזור אליכם בהקדם.

מהמם! אני רוצה גם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר