אם חיפשתם דרך מקורית ומשמעותית לחגוג ליקיריכם הגעתם למקום הנכון!
תארו לכם חגיגת יום הולדת 80 לסבא בה יושבת כל המשפחה סביב לוח גדול ומשחקת משחק שהפקנו במיוחד עבורו. משחק שמספר את סיפור חייו וכולל סיפורים, תמונות, פתגמים ושאלות והכל בדרך של משחק מהנה! זוהי דרך נהדרת להנגיש לנכדים הקטנים את עברו של סבא ואת מורשתו. 

מתאים לגדולים ולקטנים ומשאיר למשתתפים חוויה משפחתית מגבשת ומלכדת שנשארת לשנים רבות.
מתאים לימי הולדת עגולים, לחתונת הכסף / הזהב / למתנת פרישה מהעבודה ולהזדמנויות נוספות.

סל הקניות

תוך כדי ניסיון להיזכר היכן הונח הקלף התואם, אפשר ללמוד כמה דברים נוספים וחשובים על סבא / סבתא. המשחק כולל כ 30 זוגות כרטיסים שעליהם מופיעות תמונות משפחתיות. אפשרות להתאים זוגות של תמונות לפי קטגוריות שונות: תמונה והסבר תואם / תמונה ותאריך תואם / תמונה של אותו אדם בעבר ובהווה ואפשרויות נוספות.

מה כלול במשחק? סה"כ כ 60 תמונות מתוקנות ומרוטשות לפי הצורך, כולל עיצוב קדמי ואחורי של הקלפים ועיצוב של מדבקת קופסה.

הזדמנות לבדוק את ההיכרות של הנכדים עם סבא/סבתא! 
המשחק כולל כ-12 סדרות בתחומים שונים הקשורים לבעל השמחה (משפטים שנוהג לומר, מאכלים אהובים וכד') כשבכל קלף תמונה תואמת,

מה כלול במשחק? סה"כ כ 48 קלפים מעוצבים משני הצדדים. העיצוב כולל תיקנים וריטושים קלים של התמונות לפי הצורך. וכן עיצוב של מדבקת קופסה.

מתי בפעם האחרונה ישבתם עם סבתא ושמעתם ממנה את הסיפורים המיתולוגיים על ילדותה? תוך כדי משחק זה תוכלו לשבת אתה בנחת וללמוד כמה דברים נוספים עליה ועל ילדותה. המשחק כולל לוח ועליו תמונות, סיפורים ושאלות על בעל השמחה. אפשר לשלב רעיונות נוספים לפי הצורך. אם ענית נכון על שאלה – עלית בסולם, ואם טעית – החלקת למטה על הנחש. התמונות מסודרות בסדר כרונולוגי מלידה עם היום.

מה כלול במשחק?  המשחק כולל לוח משחק גדול (כ1 מ' * 70 ס"מ), כרטיסי שאלות וסיפורים, כרטיסי 'שאלות אתגר', חיילים מעוצבים, קובייה, דף הוראות וקופסת גליל מעוצבת

מהמם! אני רוצה גם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם