מיתוג בר מצווה

אירוע בר המצווה הוא הרבה יותר מאשר עוד יום הולדת. כשיורש העצר מציין 13 שנה וכניסה לעול תורה ומצוות, זוהי ההזדמנות המופלאה שלנו להציץ אל העולם הפנימי שלו, אל החלומות הגדולים שלו ואל הגבול הדק שבין תקופת הילדות הקסומה לגיל ההתבגרות. בהתאם, החגיגה הגדולה מאפשרת לנו להפגין יצירתיות ללא גבולות, ולתכנן עבורו (ועבור המשפחה והחברים) חוויה שונה מזו שהכירו קודם. כדי להבטיח מיתוג בר מצווה מוצלח שיענה על כל הציפיות של חתן האירוע, ואף מעבר לכך, יש כמה נקודות חשובות למחשבה.

מיתוג בר מצווה – מרכיבים את הפאזל

ליתר דיוק, מיתוג בר מצווה צריך להתאים גם לסגנון הייחודי של חתן השמחה, ולהעדפות האישיות שלו. אם כן, בשלב ראשון מומלץ לקבוע גבולות גזרה ולהגדיר את האירוע כפי שאתם מדמיינים אותו. שלב זה חשוב משום שהוא יקל גם על החלטות רבות שתקבלו בהמשך, וזהו חלק מהותי בתהליך של מיתוג אישי לאירועים וביצירת חוויה שבה השפה הוויזואלית אחידה, מזמינה ונעימה להפליא.

אחרי שהגדרנו את הסגנון הייחודי של חתן השמחה ושל האירוע כולו, הגיע הזמן להעמיק ולזהות את הפרטים הקטנים שירכיבו את הפאזל החווייתי הזה. בהתאם לקווי המתאר ניתן לעצב הזמנה מקורית במיוחד, למתג את כלי האוכל, עמדת המזון ואף למתג את המזכרת הייחודיות שימתינו לאורחים ביציאה מהאירוע. זוהי דרך נהדרת להפגין יצירתיות, להפליג בדמיון ולייצר עבור חתן בר המצווה (וגם עבור האורחים שלו) חוויה מרתקת עם נגיעה אישית. זו תופיע בכל פרט בדרך, כדי להעניק לאירוע כולו ייחודיות של ממש, שכן גם חתן השמחה יחיד ומיוחד.


פסיפס, מתנות לאירועים בעיצוב אישי

דרך מצוינת להותיר חותם בקרב החברים ובני המשפחה, היא להעניק להם מתנה קטנה מאירוע גדול. אלא שגם כאן אפשר להפתיע בענק, עם שי ממותג שמרגיש לפתע אישי הרבה יותר. יש שלל מתנות נפלאות שיכולות להתאים כאן, מספרון עם שירים, דרך מארז שוקולדים ועד לברכת הבית או סט להדלקת נרות שבת. הפינוקים הקטנים והאינטימיים הללו יהפכו לחוויה בלתי נשכחת עם תוספת אחת קטנה וייחודית. קופסת הפח שבה ימתינו הנרות יכולה להתעטף בלוגו מיוחד שיעוצב לרגל האירוע, ועל גבי מטבעות השוקולד ניתן לחתום את שמו של חתן האירוע, עם כמה מילות תודה ואהבה לאנשים החשובים ששמחו בשמחתו.


מיתוג לאירוע מתחילתו ועד סופו


האמת הפשוטה היא שכל אירוע יכול להפוך לחוויה אישית ומלהיבה הרבה יותר באמצעות מיתוג אירועים נכון. למעשה, מיתוג לבת מצווה, לבר מצווה או מיתוג ליום ההולדת ה-70 מספר את סיפוריהם של החוגגים המאושרים, משקף את האישיות שלהם ומזמין את האנשים הקרובים אליהם מכל לחגיגה אמיתית ומשמעותית.

כדי לעשות את זה נכון כדאי להתחיל ולתכנן את הפרטים הקטנים כבר בראשית הדרך, בשלב תכנון ההזמנה. זאת משום שגם עיצוב הזמנות מומלץ שיתבצע בהתאם לקונספט שנבחר, שהרי ההזמנה היא קדימון מסקרן לשמחה שבדרך.


באתר תמצאו גם מתנות מקוריות ליום נישואין, מתנות אישיות לתלמידים ולמורים, מתנות לגני ילדים, משחקים משפחתיים מיוחדים ועוד. אנחנו בפסיפס, מומחים במיתוג אירועים בעיצוב אישי ומיתוג אירועים עסקיים לחברות וארגונים. צוות המומחים של פסיפס בעל ניסיון רב במיתוג אירועים ובעיצוב הזמנות, אנו מזמינים אתכם להפוך את הרגע המרגש שלכם ושל האנשים הקרובים אליכם – לחוויה יוצאת דופן.

אחרי שליווינו משפחות רבות בתהליך יצירתי ומרגש זה, אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למסע המופלא והעשיר שיש לנו להציע. יחד נחשוב על הכיוון המתאים ביותר, נתכנן את הפרטים החשובים באמת ונהפוך את אירוע בר המצווה לחוויה האולטימטיבית עבורכם, עבור החברים והמשפחה, ובעיקר עבור חתן השמחה. לתחילת התהליך וליצירת קונספט מושלם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני כבר עכשיו בטלפון שמספרו: 054-6565966או השאירו פרטים בטבלה מטה ונחזור אליכם בהקדם.

מהמם! אני רוצה גם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר